SERENDER TEKSTİL

1987 yılında Bursa'da kurulmuştur. Kurulduğu ve üretime başladığı ilk günden itibaren üründe ve hizmette kalite prensibini ilke edinen Serender Tekstil, tüm personeli ile müşteri memnuniyetine odaklanan, günümüz teknolojisinin hızında kendisini yenileyen, firma sahiplerinin suni deri üretimi konusundaki otuz yılı aşkın tecrübe birikimini genç ve yetenekli kadrosunun dinamizmi ile birleştiren yapısıyla sektöründe lider olma yolunda ilerlemektedir.

  • Üretim
  • İşçilik
  • Kalite
  • Proje Çözümleri
  • Alanında Uzman
  • Güvenilir

Yılların Tecrübesi

İstek veya bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Firmamız, özgün bakış açısına sahip bir ekibiyle kalite ve uyumluluktan ödün vermeden ürünlerinde her detayda farklılıklara imza atarak müşterilerine yenilikler sunmaktadır. Sektördeki konumumuzu yükseltmeyi amaçlayarak, müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılayarak ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmekteyiz. Her gün yeni ürün grupları ekleyerek imalatçı beklentilerini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışı hizmet anlayışını geliştirmeyi, yeni istihdamlar yaratmayı ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı ilke ediniyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri yakından takip ederek geleneğimizi temsil eden bir koleksiyon oluşturmak için yenilikçi bir yaklaşımla ilerliyoruz. Her ürün grubunda, akla ilk gelen marka olma hedefiyle çalışıyoruz. Ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğimizi artırmayı amaçlayarak, sürekli gelişen bir öncü olarak Türkiye'nin güvenilir ve saygın bir kuruluşu olmayı hedefliyoruz. Döşemelik deri ve kumaş sektöründe lider bir konuma yükselmek için kararlılıkla ilerliyoruz.